25.11.2017

III edycja cyklu zawodów „DOROSŁY - AKTYWNY”

III edycja cyklu zawodów „DOROSŁY-AKTYWNY”

W bieżącym 2017 roku po raz trzeci przeprowadzimy cykl turniejów
„DOROSŁY-AKTYWNY”
w szpadzie dla kobiet i mężczyzn.
Mamy nadzieję, że powiększy się liczba osób startujących
i zawody podobnie jak w roku ubiegłym
dostarczą wiele radości i satysfakcji wszystkim uczestnikom.

W finale wystąpią  po 4 osoby z prowadzonej listy klasyfikacyjnej
oddzielnie dla kobiet i mężczyzn.

Do klasyfikacji zaliczone będzie 5 najlepszych wyników każdego uczestnika.

W przypadku równej liczby punktów decydują:
a. wyższe zajęte miejsce
b. lepszy wynik w ostatnim  turnieju

Terminarz: wszystkie turnieje rozgrywane są w soboty i rozpoczynają się o godz. 10.00

I. 21 stycznia 2017 roku

II. 18 lutego 2017 roku

III. 25 marca 2017 roku

IV. 22 kwietnia 2017 roku

V. 20 maja 2017 roku

VI. ODWOŁANY! 

VII. 30 września 2017 roku

VIII. 21 października 2017 roku

IX. 25 listopada 2017 roku

 

Finał – 15.12.2017 (piątek, godz. 17.00)

Zapraszamy do udziału!

Szpada kobiet - klasyfikacja po 8 turniejach

M

Nazwisko i imię

Klub

P

I TK

II TK

III TK

IV TK

V TK

VI TK

VII TK

VIII TK

M

P

M

P

M

P

M

P

M

P

M

P

M

P

M

P

1

Pągowska Tamara

PKSzerm Warszawa

100

4

14

1

20

1

20

1

20

2

18

1

20

1

20

1

20

2

Pilarska Barbara

IKS Warszawa

83

2

18

2

18

3

16

2

18

5

13

5

13

-

 -

2

18

3

Wasilczuk Beata

IKS Warszawa

80

3

16

-

 -

-

 -

3

16

3

16

3

16

3

16

3

16

4

Samecka-Naczyńska Martyna

IKS Warszawa

74

1

20

3

16

2

18

-

 -

1

20

-

 -

-

 -

-

 -

5

Lipov Lubka

PKSzerm Warszawa

74

5

13

4

14

4

14

-

 -

7

11

2

18

4

14

4

14

6

Popończyk Anna

PKSzerm Warszawa

70

6

12

-

 -

5

13

4

14

-

 -

7

11

2

18

5

13

7

Sawicka Sylwia

PKSzerm Warszawa

47

8

10

-

 -

6

12

5

13

6

12

-

 -

-

 -

-

 -

8

Prowińska Paulina

IKS Warszawa

46

7

11

-

 -

7

11

-

 -

8

10

4

14

-

 -

-

 -

9

Kamińska Gabriela

Fenix Nowy Dwór Maz.

24

-

 -

-

 -

-

 -

-

 -

4

14

8

10

-

 -

-

 -

10

Białek Weronika

IKS Warszawa

24

-

 -

-

 -

-

 -

-

 -

-

 -

6

12

-

 -

6

12

11

Wojnowska Małgorzata

IKS Warszawa

23

-

 -

5

13

8

10

-

 -

-

 -

-

 -

-

 -

-

 -

12

Domino Małgorzata

Oficerska Szkoła Szabli

9

-

 -

-

 -

-

 -

-

 -

-

 -

9

9

-

 -

-

 -

13

Kucharz Magdalena

Oficerska Szkoła Szabli

8

-

 -

-

 -

-

 -

-

 -

-

 -

10

8

-

 -

-

 -

Szpada mężczyzn - klasyfikacja po 8 turniejach

M

Nazwisko i imię

Klub

P

I  TK

II  TK

III  TK

IV  TK

V  TK

VI  TK

VII  TK

VIII  TK

M

P

M

P

M

P

M

P

M

P

M

P

M

P

M

P

1

Życzkowski Adam

AZS-AWF Warszawa

94

7

11

2

18

1

20

2

18

1

20

5

13

-

-

2

18

2

Kwiatek Łukasz

Akademia Broni

86

2

18

3

16

3

16

3

16

-

-

2

18

2

18

-

-

3

Falk Adam

IKS Warszawa

82

5

13

5

13

9

9

1

20

3

16

3

16

3

16

4

14

4

Kornaś Jarosław

IKS Warszawa

80

-

-

1

20

-

-

-

-

-

-

1

20

1

20

1

20

5

Kozielewski Michał

IKS Warszawa

72

6

12

6

12

5

13

6

12

2

18

7

11

4

14

3

16

6

Dudek Mariusz

Fenix Nowy Dwór Maz.

53

-

-

-

-

-

-

9

9

6

12

9

9

6

12

7

11

7

Stajewski Mateusz

IKS Warszawa

48

4

14

-

-

-

-

-

-

5

13

10

8

5

13

-

-

8

Poznański Grzegorz

PKSzerm. Warszawa

41

3

16

-

-

7

11

4

14

-

-

-

-

-

-

-

-

9

Postek Jan

PKSzerm. Warszawa

32

1

20

-

-

-

-

-

-

-

-

6

12

-

-

-

-

10

Zakrzewski Tomasz

AZS-AWF Warszawa

26

-

-

4

14

6

12

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

11

Tuszyński Michał

Akademia Szermierki

26

-

-

-

-

13

5

8

10

7

11

-

-

-

-

-

-

12

Dynarek Aleksander

UKS 46

21

-

-

-

-

11

7

-

-

4

14

-

-

-

-

-

-

13

Fober Łukasz

Warszawianka

21

-

-

-

-

10

8

5

13

-

-

-

-

-

-

-

-

14

Chmielewski Kamil

Akademia Broni

21

-

-

7

11

8

10

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

15

Gwiazda Paweł

Sokół Mielec

18

-

-

-

-

2

18

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

16

Jasiński Piotr

Oficerska Szkoła Szabli

18

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

13

5

-

-

5

13

17

Jasiński Michał

Oficerska Szkoła Szabli

18

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

12

6

-

-

6

12

18

Jaworski Adam

Wojskowa Szermierka Węgierska

18

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

8

8

-

-

8

10

19

Tuszyński Piotr

Warszawianka

17

-

-

-

-

12

6

7

11

-

-

-

-

-

-

-

-

20

Danielski Paweł

Wojskowa Szermierka Węgierska

16

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

14

4

-

-

6

12

21

Kozielewski Jarema

Pałac Młodzieży Syrena

14

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

4

14

-

-

-

-

22

Fica Filip

Akademia Broni

14

-

-

-

-

4

14

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

23

Bralczyk Adam

PKSzerm. Warszawa

10

8

10

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

23

Padjas Kacper

St Sportowe Gocław

7

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

11

7

-

-

-

-

24

Chruszczewski Przemysław

Oficerska Szkoła Szabli

3

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

15

3

-

-

-

-